Zareklamuj się w dowolnej lokalizacji!

LICZBA LOKALIZACJI

WYŚWIETLONYCH REKLAM

POWIERZCHNI REKLAMOWYCH

ZADOWOLONYCH KLIENTÓW

Klient

Szukasz atrakcyjnej powierzchni reklamowej, sprawdź nasze lokalizację, wybierz najbardziej korzystną dla Ciebie powierzchnie, złóż zamówienie na naszej stronie i zdobywaj nowych Klientów.

Czytaj więcej

Partner

Zostań naszym partnerem, jeśli posiadasz atrakcyjną lokalizację, salę fitnes, hotel, restaurację, odwiedza Cię dużo osób w skali miesiąca, skontaktuj się z nami, zarabiaj już od dziś.

Czytaj więcej

Reseller

Posiadasz kontakty biznesowe, obsługujesz swoich Klientów, zaproponuj im nasze powierzchnie reklamowe, zarabiaj razem z nami, dogodne warunki współpracy, profesjonalna obsługa.

Czytaj więcej

01.

Wybierz lokalizację

Wybierz z pośród dostępnych lokalizacji najbardziej atrakcyjnych dla Ciebie, pod względem rodzaju, miejscowości, ilości odwiedzających naszego Partnera osób w skali miesiąca.

02.

Zamów reklamę

W prosty sposób zakładając konto na platformie gomedio.pl uzyskujesz dostęp do wszystkich produktów prezentowanych na stronie www, z możliwością skladania zamówień.

03.

Prześlij materiały

Definiując zamówienie wystarczy już tylko, że załączysz lub prześlesz materiały przypisane do zamówienia, nasi technicy odbiorą i potwierdzą poprawność kreacji, która pojawi się w zamówieniu.

04.

Gotowe

Gratulujemy, Twoje zamówienie jest juz realizowane, poprzez platformę Gomedio.pl proces wyświetlania jest w pełni automatyczny, wszelkie szczegóły możesz śledzić w swoim panelu Klienta.

Partnerzy

Image Image Image Image Image Image

O Nas

Platforma Gomedio.pl obsługuje elektroniczne powierzchnie reklamowe, w wymiarze technicznym i sprzedażowym. Wdrażając do projektu wyselekcjonowane lokalizacje oferujemy swoim Klientom skuteczną formę reklamy.