Kim jesteśmy

Podstawowe informacje na temat platformy Gomedio.pl

Kim jesteśmy

Idea na realizację projektu gomedio.pl zrodziła się w trakcie pracy związanej z projektowaniem baz danych dla szerokiej gamy klientów i partnerów biznesowych. Przekraczając kolejne poziomy techniczne zapragnęliśmy połączyć rosnące doświadczenie oraz potencjał zespołu techników tworząc platformę wspierającą zarządzanie powierzchniami reklamowymi.

Platforma gomedio.pl w pierwszej fazie swojego istnienia planuje promować sprzedaż, obsługę i nadzór techniczny nad elektronicznymi powierzchniami reklamowymi we współpracy z pozyskanymi partnerami.

Pierwszą grupą podmiotów, niezbędną w procesie rozwoju są partnerzy, atrakcyjne lokalizacje, z odpowiednio duża ilością odwiedzających. Po wstępnym audycie i podpisaniu umowy platforma gomedio.pl przeprowadza prace techniczne w lokalizacji, konfiguruje platformę w celu prezentacji dostępnych produktów naszego partnera i promuje nowe miejsce we wszystkich dostępnych kanałach, takich jak strona www gomedio.pl, portale społecznościowe, czy internet.

Drugą grupą w obecnej fazie projektu są firmy pośredniczące w sprzedaży powierzchni i produktów dla swoich klientów oraz firmy graficzne, projektujące kreacje na potrzeby zamówień.

Trzecią, równie istotną grupą są klienci, na których zwracamy szczególną uwagę, oferując rozwiązania techniczne pozwalające na swobodne realizowanie zamówień, śledzenie statystyk wyświetleń i rozliczeń.

Dokładamy wszelkich starań aby projekt rozwijał się swobodnie, zbierając jednocześnie wszelkie uwagi od współpracujących z nami grup i partnerów, dążąc do rozwoju zarówno technologii jak i rozwiązań biznesowych.

Jeśli uważasz, że powinieneś nawiązać z nami współpracę skontaktuj się w celu uzyskania większej ilości szczegółowych informacji.